Naturalna gąbka morska do kąpieli Grass I (10-12 cm)

Wyprzedaż - Końcówka serii, ostatnie sztuki!

Producent: Lavea

18,38 zł 24,50 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
1 sztuka
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Naturalna gąbka morska do kąpieli Grass I o wymiarze 10-12 cm wydobywana jest z głębokości 25-30 m pod powierzchnią morza. Przeznaczona do mycia ciała i twarzy. Doskonale toleruje się ze skórą, a w dotyku jest przyjemnie miękka. Po zetknięciu z wodą gąbka morska zyskuje jedwabistą miękkość. Trwałość gąbki morskiej jest 11-krotnie większa od zwykłej gąbki.

Masażem za pomocą gąbki do kąpieli i masażu powodujemy przyspieszenie krążenia krwi, lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek i rozluźnienie mięśni, a dzięki temu łagodzenie bólu wywołanego ich napięciem. Masaż wpływa na przesuwanie nadmiaru wody w przestrzeniach międzykomórkowych i stymuluje układ limfatyczny. Działa znakomicie na wszelkiego rodzaju blizny

Gąbki morskie wydobywa się nawet na głębokości 60 m pod powierzchnią morza, a używane były już w czasach starożytnych, głównie ze względu na swoje wyjątkowe zdolności do wchłaniania płynów. Naturalne morskie gąbki potrafią wchłonąć 20 do 50 razy więcej, niż same ważą. Istnieją na ziemi już od pięciuset milionów lat i przez okres swojego istnienia wytworzyły w sobie najprzeróżniejsze substancje biologiczne, które mają przeciwwirusowe i przeciwnowotworowe działanie.

Gąbki morskie są odporne na działanie chemikaliów, zdolne do samooczyszczenia i nadzwyczaj wytrzymałe. Doskonale tolerują się ze skórą, a w dotyku są przyjemnie miękkie. Większość gąbek morskich pochodzi z Tunezji, Grecji a innym znaczącym miejscem ich występowania jest Morze Karaibskie, pomiędzy Florydą a Kubą. Prawdziwa gąbka morska w dalszym ciągu jest wyjątkowym towarem.

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Lavea:
Ogórkowy krem normalizujący do twarzy
Pojemność: 50 ml
Producent: Lavea
12,68 zł 16,90 zł
Luksusowy olejek do ciała i masażu Wanilia
Pojemność: 100 ml
Producent: Lavea
18,74 zł 24,99 zł
Odżywczy krem do twarzy Róża Francuska
Pojemność: 50 ml
Producent: Lavea
13,49 zł 17,99 zł
Odmładzający krem do twarzy Róża Francuska
Pojemność: 50 ml
Producent: Lavea
13,49 zł 17,99 zł
Naturalna gąbka morska do kąpieli Grass II (12-14 cm)
Pojemność: 1 sztuka
Producent: Lavea
22,49 zł 29,99 zł